- Školský rok 2023/2024
- Školský rok 2022/2023
- Školský rok 2021/2022
- Školský rok 2020/2021
- Školský rok 2019/2020
- Školský rok 2018/2019
- Školský rok 2017/2018
- Školský rok 2016/2017
- Školský rok 2015/2016
- Školský rok 2014/2015
- Školský rok 2013/2014
- Školský rok 2012/2013
- Školský rok 2011/2012
- Školský rok 2010/2011
- Školský rok 2009/2010
Školský rok 2023/2024
2. miesto - Zuzana Lattová na celoslovenskej recitačnej súťaži Návraty poézie o cenu Andreja Sládkoviča - kategória mladší žiaci
1.miesto - majstrovstvá okresu Banská Bystrica žiakov základných škôl a osemročných gymnázií v streľbe zo vzduchových zbraní, kategória ZaPu 30 - dorast (Kľačková Petra, Škamlová Diana, Majer Tomáš) výsledok:750
1.miesto - Fábová Tereza majstrovstvá okresu Banská Bystrica žiakov základných škôl a osemročných gymnázií v streľbe zo vzduchových zbraní, kategória ZaPu 30 - mladšie žiačky, výsledok: 204
2.miesto - Dudoková Lucia majstrovstvá okresu Banská Bystrica žiakov základných škôl a osemročných gymnázií v streľbe zo vzduchových zbraní, kategória ZaPu 30 - mladšie žiačky, výsledok: 200
2.miesto - Kľačková Petra majstrovstvá okresu Banská Bystrica žiakov základných škôl a osemročných gymnázií v streľbe zo vzduchových zbraní, kategória ZaPu 30 - dorastenky, výsledok: 257
3.miesto - Škamlová Diana majstrovstvá okresu Banská Bystrica žiakov základných škôl a osemročných gymnázií v streľbe zo vzduchových zbraní, kategória ZaPu 30 - dorastenky, výsledok: 242
3.miesto - Majer Tomáš majstrovstvá okresu Banská Bystrica žiakov základných škôl a osemročných gymnázií v streľbe zo vzduchových zbraní, kategória ZaPu 30 - dorastenci, výsledok: 251
2.miesto - okresná športová súťaž v basketbale žiačok ZŠ (Tamara Fábová, Vanesa Majerová, Alžbeta Galvánková, Tereza Fábová, Lucia Dudoková, Petra Kľačková, Dominika Považancová)
Alfréd Daniš - úspešný riešiteľ okresného kola Olympiády v anglickom jazyku, kategória 1B (13/17)
2.miesto - Kevin Považanec - Športová súťaž v streľbe zo vzduchovej pušky jednotlivcov žiakov ZŠ a OG
2.miesto - Kristína Lukáčová - okresné kolo biologickej olympiády 58.ročník, kategória C
1.miesto - Petra Kľačková - športová súťaž v streľbe zo vzduchovej pušky jednotlivcov žiačok ZŠ a OG
2.miesto - Škamlová Diana - športová súťaž v streľbe zo vzduchovej pušky jednotlivcov žiačok ZŠ a OG
3.miesto - Bérešová Lilli Amanda - športová súťaž v streľbe zo vzduchovej pušky jednotlivcov žiačok ZŠ a OG
Martina Vančová - úspešná riešiteľka okresného kola 52. ročníka Geografickej olympiády - kategória G (18/46)
Miroslav Selecký - úspešný riešiteľ okresného kola 52. ročníka Geografickej olympiády - kategória G (23/46)
Peter Knop - úspešný riešiteľ okresného kola 52. ročníka Geografickej olympiády - kategória F (18/52)
Alžbeta Galvánková - úspešná riešiteľka okresného kola 60. ročníka Chemickej olympiády - kategória D (5/17)
Karin Kľačková - 8.miesto v Ekonomickej olympiáde pre základné školy v Banskobystrickom kraji v školskom roku 2023/2024