Horné menu
Obsah
Prihlásenie
Päta
Základná škola s materskou školou Andreja Sládkoviča Hrochoť
Slovenčina (Slovak)
+
-
Prihlásenie
Základná škola s materskou školou Andreja Sládkoviča Hrochoť
Hlavná stránka
Úspechy a ocenenia
Novinky
Pomôcky pre šk. rok 2024/2025
Žiaci a rodičia
Každodenné záležitosti
Kalendár
Suplovanie
Rozvrh
Známky
ELearning
Písomky / DÚ
Život na škole
Fotoalbum
Jedálny lístok
Zoznamy
Krúžky
Učitelia
Predmety
Učebne
Triedy
Kontakt
Viac
Partneri
Počasie
O škole
Profil školy
Pre rodičov
Podujatia školy
Ochrana osobných údajov
Zápis detí do ZŠ
Dokumenty školy
Úspechy školy
Exkurzie
Verzia pre mobily
Pracovné ponuky
Zmluvy, faktúry
Zverejnené informácie
Uznané kredity
2% dane
Aktualizačné vzdelávanie
Hlavná stránka
/
Úspechy a ocenenia
2023/2024
Okresné kolo
Petra Kľačková
2.miesto
Majstrovstvá okresu Banská Bystrica žiakov základných škôl a osemročných gymnázií v streľbe zo vzduchových zbraní
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Diana Škamlová
3.miesto
Majstrovstvá okresu Banská Bystrica žiakov základných škôl a osemročných gymnázií v streľbe zo vzduchových zbraní
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Tomáš Majer
3.miesto
Majstrovstvá okresu Banská Bystrica žiakov základných škôl a osemročných gymnázií v streľbe zo vzduchových zbraní
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
Petra Kľačková, Diana Škamlová, Tomáš Majer
1.miesto
Majstrovstvá okresu Banská Bystrica žiakov základných škôl a osemročných gymnázií v streľbe zo vzduchových zbraní
Okresné kolo
Telesná a športová výchova
2022/2023
Regionálne kolo
Katarína Chlebovcová - próza IV.kategória
3.miesto
Sládkovičova Lipa 2023
Regionálne kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Daniela Nôžková - poézia IV.kategória
3.miesto
Sládkovičova Lipa 2023
Regionálne kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Viktória Berkyová - poézia IV.kategória
2.miesto
Sládkovičova Lipa 2023
Regionálne kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Sofia Smädová - poézia III.kateória
2.miesto
Sládkovičova Lipa 2023
Regionálne kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Tereza Fábová - poézia III.kategória
1.miesto
Sládkovičova Lipa 2023
Regionálne kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Zuzana Lattová - poézia I.kategória
1.miesto
Sládkovičova Lipa 2023
Regionálne kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Pavel Kout
3.miesto
Ponická fujarka 2023
Regionálne kolo
Regionálna výchova
Spevácke skupiny - II.kategória
3.miesto
Ponická fujarka 2023
Regionálne kolo
Regionálna výchova
ZŠ s MŠ Andreja Sládkoviča Hrochoť
Cena diváka
Ponická fujarka 2023
Regionálne kolo
Regionálna výchova
Matej Luka
2.miesto
Horehronské hry
Regionálne kolo
Telesná a športová výchova
Celoštátne kolo
Tamara Fábová, Dominika Považancová, Tomáš Majer
4.miesto
Majstrovstvá Slovenska v brannom viacboji žiakov ZŠ s medzinárodnou účasťou
Celoštátne kolo
Telesná a športová výchova
Petra Kľačková, Vanesa Majerová, Kevin Považanec
1.miesto
Majstrovstvá Slovenska v brannom viacboji žiakov ZŚ s medzinárodnou účasťou
Celoštátne kolo
Telesná a športová výchova
Lívia Selecká
1.miesto
Branný viacboj
Celoštátne kolo
Telesná a športová výchova
Daniela Nôžková
3.miesto
Branný viacboj
Celoštátne kolo
Telesná a športová výchova
Krajské kolo
Žiaci prvého stupňa - Zdravotnícky krúžok
2.miesto
Súťaž družstiev mladých zdravotníkov I. stupňa
Krajské kolo
Prírodoveda
Okresné kolo
Kristína Lukáčová
1.miesto
Biologická olympiáda 57.ročník
Okresné kolo
Biológia
Predchádzajúci
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Ďalší
Odkazy
Správca obsahu
Technická podpora
Vyhlásenie o prístupnosti
Právne informácie
Zásady ochrany osobných údajov
Údaje o prevádzkovateľovi
Mapa stránok
O nás
Kontakt
Novinky
Kontakty
Základná škola s materskou školou Andreja Sládkoviča
riaditel@zshrochot.sk
riaditel@zshrochot.sk
+421 48 4190112 , 0905657040
Pod kostolom 332/25, 976 37 Hrochoť 97637 Hrochoť Slovakia
035677821
2020948061
Prihlásenie
Prihlasovacie meno:
Heslo:
Neviem prihlasovacie meno alebo heslo
Bezbariérová verzia
+
-
Powered by
aSc EduPage